PhotoMake 2.0 - Program do obróbki grafiki rastrowej
Innowacyjny, łatwy w obsłudze, wielozadaniowy program do obróbki grafiki

Opis palety historii

Paleta ta jest kolejną bardzo ważną częścią aplikacji. Służy ona do przechowywania modyfikacji wcześniejszych, aby użytkownik mógł powrócić do zmian wcześniejszych jeśli będzie taka konieczność. Historia pokazuje małą miniaturę przechowywanego zdjęcia oraz opis czynności która wtedy miała miejsce. Paleta ta jest na tyle inteligentna, że potrafi także przechowywać obrazki inne niż aktualnie otwarty. Funkcjonalność taka przydaje się w momencie, gdy modyfikujemy wiele różnych obrazków i zajdzie potrzeba podejrzenia modyfikacji zdjęcia poprzedniego.
Historia dodatkowo jest zliczana co ułatwia dostęp do celu. Należy pamiętać, że historia będzie często miała wielkość parudziesięciu elementów co mogłoby utrudnić dostęp do historii, która nas interesuje, w tym właśnie celu indeksujemy historię co jest dużym ułatwieniem. Dzięki temu dostęp do pożądanego obrazka jest natychmiastowy.
Paletę tą możemy przewijać za pomocą pokrętła na myszce co przyśpiesza dostęp do oddalonych elementów historii.
Historia reaguje także na kliknięcie prawym przyciskiem myszy co powoduje otworzenie menu podręcznego. W menu tym możemy usunąć wybraną historię, usunąć wszystko lub też dodać do kamieni milowych <przejdź do opisu palety kamieni milowych>
Paleta historii wygląda tak:
Kreator stron internetowych - przetestuj